אוכל לאירועים | אוכל חלבי כשר | פטיפור מגשי אירוח

אוכל לאירועים

יש אוכל ויש אוכל

יש אוכל של יום יום ויש אוכל לאירועים, ולא בכדי. אוכל של יומיום אמנם צריך להיות אכיל ומזין, אך מטרתו בעיקר להשביע אותנו ולתת לנו דלק. הוא אמנם צריך להיות טעים, אך סביר להניח שלא נמצא את עצמנו שוקדים בוקר שלם על הכנת ארוחת צהריים אנינת טעם. לעומת זאת, כשיש אירוע, אחד הדברים החשובים ביותר הם האוכל. אוכל טוב, שפע, השקעה, היכולת להתרווח ולהתענג על מנות אוכל משובח וטעים שבושלו בקפידה ובמקצוענות, בהחלט מביאים שמחה, ואם אתה בעל השמחה, אין יותר מאוכל טוב כדי לתת לשמחה לזרום החוצה, ולמלא גם את כל החברים והמשפחה.

קייטרינג חלבי טוב

אוכל טוב לאירועים משמעותו קייטרינג טוב. קייטרינג זה אחד השירותים שקל למצוא, אבל קייטרינג טוב זה משהו אחר, וכשמדובר באוכל לאירועים, צריך לבחור את הטופ שבטופ. איך תמצאו לכם קייטרינג טוב, כזה שהייתם מזמינים ממנו אוכל לאירועים שלכם? אין חכם כבעל ניסיון, אומר הפתגם. שאלו חברים, חפשו ביקורות באינטרנט וקבלו המלצות עד שתקבלו רשימה קצרה של מועמדים לכתר. מתוך הרשימה הזו תבחרו את הקייטרינג שלכם על ידי השוואות של ההיצע של כל אחד מהם: מחירים, רמת שירות, וכמובן תפריט.

תפריט

השלב הבא שלכם הוא טעימות ותפריט. מומלץ להגיע לאחד האירועים הקרובים שהקייטרינג עורך כדי לטעום את תוצרי האוכל ולהתרשם מהקייטרינג באופן בלתי אמצעי. לאחר שהתרשמתם מהאוכל, תוכלו לבחור בצורה מושכלת יותר את המנות שירכיבו את התפריט שלכם. אוכל לאירועים משמעו אוכל מכובד ומושקע מצד אחד, אך מצד שני היזהרו מלהביא לאורחים מנות מתוחכמות אך לא טעימות, או לא נראות כאלה.. זכרו כי האוכל שלכם צריך להתאים לכלל האורחים ולא רק לחלק קטן מהם.

סגירות אחרונות

אחד הדברים החשובים זה לסגור את הפינות הקטנות של הפרטים, שבדרך כלל נוטים לזלזל בהם. סכמו עם הקייטרינג על שפע במנות, שלא ייווצר מצב בו אחד האורחים רוצה לאכול והתשובה תהיה שנגמר. סכמו מה עושים עם מה שנשאר, וכן על סדר המנות ושעות ההגשה. ושיהיה בשמחות!

נושאים קשורים : תפריט מגשי אירוח , תפריט ליום הולדת , קייטרינג לאירועים קטנים ,

לפרטים והזמנות: 052-2531590 ריקה